Zvelebíme loděnici?

• Koudelka Jiří
Přidáno: 05.01.2010 - 22:58

Pro všechny, kdo tráví nějaký čas kolem loděnice - diskutujte. V návrhu jsou následující možnosti zvelebení: jednoduchá šatna, záchod (asi by se dala řešit kanalizace), promítací plocha na zdi, možná i klubovna. V návrhu je také horolezecká stěna, ovšem to mimo jiné naráží na právní odpověndost při úraze apod. Jirka K.

Drát

• VašekV
  • 01.05.2010 - 21:36

Loděnice by potřebovala jarní úklid.
A v úterý 4.5. budeme natahovat novej drát superdrát přes celou přehradu, tak někdo přijďte pomoct a pak si zahrát pólo. VV

Samozřejmě na jaře bude

• Koudelka Jiří
  • 09.01.2010 - 15:36

Samozřejmě na jaře bude uklízecí brigáda, jako každý rok. Jenže to je nekonečný boj. Každý rok se likvidují odpadky a staré lodě ve velkém množství, ale asi se tam vždycky nějaké nové narodí. Taky násilné otvírání neaktivních skříněk už máme za sebou. Obojí si jako následek vždycky vyžádalo nepříjemné reakce postižených.

lodenice

• ivan.christl
  • 11/25/09
  • 09.01.2010 - 11:44

jsem pro cokoli,  co pozvedne lodenici a jeji okoli, prvni bude asi ten poradny uklid a pak se uvidi kolik bude mista na satnu, klubovnu, posezeni atd.  -  za sebe nabizim pomocnou ruku, ivan

zvelebení loděnice

• Jana Zvárová
  • 01/06/10
  • 07.01.2010 - 11:28

Bude-li všeobecný zájem o posezení před loděnicí, hlásíme se s Mírou, že můžeme vyrobit jednoduchý stůl a 2 lavice, takové to spřažené posezení, které nikdo neodnese, ale dá se na zimu demontovat . Taky můžeme dodat pěkné kuláče na sezení u ohně, zkrátka věci ze dřeva, máme ho celkem dost. Třeba taky venkovní hrazení na sušení věcí.

Branky

• MAKO
  • 11/16/09
  • 06.01.2010 - 21:30

Rozhodně jsem pro vyklizení skladu a přesun skříněk a posezení uvnitř. Všiml jsem si, jak se nám nad vodou víc a víc naklání tyče, co drží branky.  Dřív než to na někoho spadne, by jsme to měli pořešit.

MAKO

Ahoj,jsem pro:

• VašekV
  • 06.01.2010 - 09:38

- dodělání sezení na panelech - dřevěnou lavici (slíbil Otík). Na zimu sundávací.
- Záchůdek (s letním provozem, na zimu vypustit a zamknout).
- Razantně vyházet a rozprodat sklady, ze 4 místností udělat jednu.
- Přesunout část skříněk do uvolněných skladů.
- Probrat neaktivní skříňky.
- Vylepšit osvětlení loděnice.
- Promítací plocha je snad dohodnutá, sádrokarton nad vrata (i když...).
- Udělat posezení vevnitř (židle, stůl). Myslím, že lepší by to bylo v přední části loděnice. Navrhoval jsem dřevěný obložení.
- Převlíkárna (asi by stačil nějakej paravan pro dámy, nebo ještě jednoduššeji natáhnout závěs do uličky mezi skříňkama).
- Horolezeckou stěnu zevnitř i zvenku. S možností přelezu skrz otevřený vrata loděnice. Desky na realizaci jsem výboru nabídl (od Pavla O.). Co se týče bezpečnosti, domnívám se, že nápis typu "Vyhrazeno pro členy TJD, vstup zakázán" musí stačit. Když vám domů přijde zloděj, taky ho nevarujete, ať po schodech chodí opatrně, aby si nezlámal nohu, nebo aby jel autem pomalu a opatrně, aby nenaboural.
- Přimontovat skříňku pro informace na loděnici.
- Na loděnici napsat velkou webovou adresu. Pokud chceme, aby v TJD přibývali mladí vodáci, nic jinýho nebude zabírat tak dobře. Nebo ji připsat na znak TJD.
- Ohniště s posezením venku (dle Pepy).